09332709359

ارسال عکس تلگرام و ایتا

34276

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

شرکت التو | Eletto

شرکت التو | Eletto
شرکت التو | Eletto

شرکت التو | Eletto

در این مقاله قصد داریم شما را با شرکت التو | Eletto آشنا کنیم.

شرکت نیکسان صنعت در سال ۱۳۷۲ در شهر صنعتی کاوه، یکی از بزرگترین قطب های صنعتی کشور با موقعیت بسیار استراتژیک با انگیزه تولید لوازم خانگی و قطع وابستگی و رسیدن به خود کفایی در این بخش تاسیس گردید.

در حال حاضر محصولات شرکت نیکسان شامل یخچال ، فریزر ، ماشین لباسشویی ، کولرگازی و تلویزیون میباشد.

شرکت نیکسان صنعت
شرکت نیکسان صنعت

شرکت نیکسان

نیکسان سال هاست که  با به کارگیری پیشرفته ترین ماشین آلات و خطوط تولید با بهره مندی از آخرین فناوری دنیا و  توسعه زیربنای تولید تلاش کرده است تا در کنار راه اندازی واحد تحقیق و توسعه و همکاری با استعدادهای برتر و  متخصص  برای توسعه یک مجموعه دانش بنیان با هدف ایده تا محصول و همچنین ارتقا دانش سازمانی، گام بر می دارد. این امر منجر شده است که  این واحد تولیدی جایگاه ویژه ای در صنعت کشور کسب نماید.

 نیکسان به دنبال این است که با  کامل کردن سبد محصولات لوازم خانگی خود  نظیر یخچال و فریزر ،کولر گازی، تلویزیون،ماشین لباسشویی و ….  بتواند کسب و کارهای جدید به منظور ایجاد فرصت های شغلی نو و  با اولویت بومی سازی راه اندازی نماید.

از این رو  این مجموعه،  فاز دوم کارخانه خود را به مساحتی بالغ بر ۳۶۰۰۰ متر مربع با قابلیت کارآفرینی برای بیش از ۷۰۰ نفر نیروی مستقیم و ظرفیت تولید بیش از ۱۰۰۰ دستگاه محصول لوازم خانگی در روز، در منطقه ویژه اقتصادی کاوه افتتاح نمود تا بتواند علی رغم بحران های اقتصادی بر حسب سیاست های اقتصادی کشور و به جهت جلوگیری در خروج ارز از کشور و به منظور گسترش تنوع محصولات تولیدی مخصوصا محصولات قابل رقابت با محصولات وارداتی، تولید نماید.

برند التو

برند التو یکی از محصولات شرکت نیکسان صنعت می باشد.

نیکسان از تولید کننده های پیشرو در صنعت لوازم خانگی در ایران است که با توجه به نیازهای بومی کشور ایران و مناطق بازار هدف موفق شده است که در سال های اخیر برخی از محصولات خود را به کشورهای حوزه خاورمیانه صادر نماید.

و همچنین موفق به دریافت استاندارد های مختلف ISO و CE شده ست. از چشم اندازهای نیکسان، قرار گیری بین سه برند برتر ایران با تلفیق سه رکن اصلی کارآفرینی، دانش و برآورد نیاز مشتری با هدف کمک به اقتصاد ملی است.

بر پایه همین بینش، نیکسان مفتخر به دریافت جایزه  واحد نمونه کشوری در طی سال های متوالی و همچنین دریافت واحد نمونه تولیدی در سال های مختلف شده است.

این مجموعه در تلاش است تا ماموریت خود در راستای کارآفرینی و  تولید ملی را با  راه اندازی فاز سوم کارخانه خود مستقر در منطقه ویژه اقتصادی کاوه  با مساحت ۶۰.۰۰۰ متر مربع و افزایش ضریب اشتغال در میان خانوارهای ایرانی به بیش از ۱۵۰۰ نفر مشغول در این واحد محقق نماید.

اهداف شرکت نیکسان

از دیگر اهداف نیکسان اهمیت به محیط زیست و بهینه سازی مصرف انرژی است. در راستای رسیدن به این هدف، این مجموعه در تلاش برای  افزایش سطح کیفی و بهینه سازی مصرف انرژی و عمر محصولات است که این اقدامات زمینه ساز تبدیل مجموعه نیکسان به واحد پیشرو در تولید لوازم خانگی سبز شده است.

علاوه بر این شرکت در جهت جلب رضایت مشتریان طی این سالها گام های بسیار موثری در تشکیل یک سازمان با خدمات پس از فروش فعال و اثر گذار با همکاری شرکت های مشاور توانمند کشور و راه اندازی سیستم پاسخگویی ۲۴ ساعته، happy call و call  center  با بیش از ۵۵۰ مرکز خدمات پس از فروش برای محصولات، برداشته است. به عقیده ی مدیران این مجموعه توسعه پایان یافتنی نیست.

کارا سرویس واحد ارائه کننده خدمات پس از فروش به محصولات تولیدی کارخانجات نیکسان صنعت می باشد.

جهت تعمیرات و استفاده از خدمات پس از فروش محصولات لوازم خانگی التو | Eletto میتوانید با یکی از شعب نمایندگی شرکت ثامن سرویس آریا دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید.
کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را بر طرف خواهند کرد.

تعمیر تلویزیون التو
تلویزیون التو
تعمیر ماشین لباسشویی التو
ماشین لباسشویی التو
تعمیر یخچال فریزر التو
یخچال فریزر التو
تعمیر یخچال Elleto
یخچال التو
تعمیر فریزر Elleto
فریزر التو
تعمیر کولرگازی Elleto
کولرگازی التو
شرکت التو

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

1 دیدگاه دربارهٔ «شرکت التو | Eletto»

  1. بازتاب: تعمیر فریزر التو - شرکت ثامن سرویس آریا | 34276-021

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

Social Media

بیشترین بازدید ها

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.
پیمایش به بالا