09332709359

ارسال عکس تلگرام

91003101

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

91003199

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات لیبهر | Liebherr

شماره تلفن نمایندگی لیبهر

شماره تلفن نمایندگی لیبهر یکی از سوالات متداول دارندگان محصولات لیبهر است. هر یک از مشتریان محصولات لیبهر در هنگام خرید دستگاه از فروشنده کارت گارانتی و ضمانت نامه دریافت میکنند.

در این ضمانت نامه ها لیست نمایندگی لیبهر در شهر های مختلف نوشته شده است.اگر در شهر تهران سکونت دارید و نیاز به تعمیرات و خدمات پس از فروش محصولات لیبهر دارید میتوانید با شماره تلفن نمایندگی لیبهر به شماره ۰۲۱۹۱۰۰۳۱۹۹ تماس بگیرید. کارشناسان ما در اسرع وقت مشکل دستگاه شما را برطرف میکنند.

شماره تلفن نمایندگی لیبهر
شماره تلفن نمایندگی لیبهر

چنانچه در شهرستانها و شهرهای غیر از تهران هستید متاسفانه ما از شماره تلفن نمایندگی لیبهر در دیگر استان ها اطلاعی نداریم. با این حال، بسته به مکانی که در آن زندگی می کنید، می توانید با جستجوی “نمایندگی تعمیر یخچال لیبهر” در موتورهای جستجو اینترنتی نزدیکترین نمایندگی تعمیرات یخچال لیبهر در منطقه خود را پیدا کنید.
همچنین، می توانید با تماس با شرکت وارد کننده یخچال لیبهر، به دنبال راهنمایی در مورد نزدیکترین نمایندگی تعمیرات لیبهر در منطقه خود باشید.

برای تعمیر یخچال فریزر لیبهر به کجا مراجعه کنم

برای تعمیر یخچال لیبهر می توانید به چندین روش مراجعه کنید:

اطلاعات تعمیرات: اگر دستورالعمل تعمیر یخچال لیبهر را دارید، می توانید اطلاعات تماس با مراکز تعمیرات لیبهر را در آن پیدا کنید.

تماس با فروشگاه: اگر یخچال شما هنوز تحت گارانتی است، شما می توانید با فروشگاهی که یخچال را از آن خریداری کرده اید، تماس بگیرید و از آنها بخواهید که شما را به نمایندگی تعمیرات لیبهر در منطقه شما ارجاع دهند.

جستجوی اینترنتی: می توانید با جستجو در موتورهای جستجوی اینترنتی نزدیکترین نمایندگی تعمیرات یخچال لیبهر در منطقه خود را پیدا کنید.

تماس با شرکت سازنده: می توانید با تماس با شرکت سازنده یخچال لیبهر، به دنبال راهنمایی در مورد نزدیکترین نمایندگی تعمیرات در منطقه خود باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

SuperFrost

 عملکرد خودکار SuperFrost انجماد را ساده می کند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. به سرعت دما را تا -32 درجه سانتی گراد کاهش می دهد و در نتیجه هوای سرد مورد نیاز برای حفظ ویتامین های حیاتی را ایجاد می کند. به محض اینکه غذا کاملاً منجمد شد، عملکرد خودکار SuperFrost پس از حداکثر به حالت عادی برمی‌گردد. 65 ساعت، و در نتیجه به صرفه جویی در برق کمک می کند.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

German Engineering

محصولات برتر ما کیفیت ممتاز، طراحی پیشرفته و ویژگی‌های نوآورانه را ارائه می‌دهند که با سبک زندگی پرمشغله شما مطابقت دارد. به علاوه، اجزا و مواد انحصاری همراه با آخرین فرآیندهای تولید، بهره وری انرژی و عملکرد را برای سال های آینده تضمین می کند.

 
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

DuoCooling

DuoCooling از دو مدار تبرید کاملا مجزا برای اطمینان از رد و بدل شدن هوا بین محفظه یخچال و فریزر استفاده می کند. غذا نه خشک می شود و نه بو منتقل می شود. این به معنای دور ریختن کمتر، خرید کمتر، اما صرفه جویی در لذت بیشتر و بیشتر است.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

IceMaker with fixed water connection

یخ ساز لوله شده به طور خودکار شما را با بهترین قطعات یخ با کیفیت بالا نگه می دارد تا برای هر موقعیتی آماده باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

SmartSteel

SmartSteel به طور قابل توجهی دید رد انگشت را کاهش می دهد و تمیز کردن آن بسیار آسان است.

 
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

NoFrost

لوازم NoFrost Liebherr فناوری تبرید متخصص را برای اطمینان از طراوت طولانی مدت ارائه می دهد. غذا با هوای در حال چرخش سرد منجمد می شود و هر گونه رطوبت از آن خارج می شود. در نتیجه، فریزر همیشه بدون یخ است و غذا دیگر یخ نمی‌زند. راحتی NoFrost باعث می‌شود یخ‌زدایی به گذشته تبدیل شود.

 

فیلتر آب یخچال فریزر لیبهر

 

part no: 988098000

آب فیلتر شده برای لذت خالص! فیلتر آب رسوبات، زنگ زدگی و طعم و بوی کلر را کاهش می دهد. این بدان معنی است که همیشه منبع آب شیرین و یخ برای نوشیدنی های سرد وجود دارد – و همیشه با کیفیت بالا.
 فیلتر آب باید حداکثر هر 6 ماه یکبار تعویض شود.

با FrostSafe، کشوهای بسیار بلند و قابل جابجایی تماما بسته می شوند. این بدان معنی است که وقتی دستگاه باز می شود سرما نمی تواند به این سرعت از بین برود. جلوی شفاف محفظه ها نمای کلی بهینه اقلام یخ زده را تضمین می کند.

همه فریزرهای دارای NoFrost و SmartFrost دارای کشوها و قفسه های شیشه ای میانی در زیر آنها هستند که به راحتی می توان آنها را جدا کرد. این منجر به VarioSpace می شود – سیستم عملی برای فضای ذخیره سازی اضافی به طوری که می توان به سرعت فضا را حتی برای مواد غذایی منجمد بزرگتر ایجاد کرد.

سطل های شفاف سبزیجات فضای زیادی را برای نگهداری سازمان یافته میوه و سبزیجات فراهم می کند. علاوه بر این، آنها به راحتی تمیز می شوند.

امکان تعویض لولای درب دستگاه وجود دارد. لولاهای برگشت پذیر درب امکان استفاده بهینه از دستگاه را در هر کجا که قرار دارد می دهد.

 

عملکرد خودکار SuperCool دمای یخچال را تا +2 درجه سانتیگراد به مدت 12 ساعت کاهش می دهد – ایده آل برای خنک کردن سریع مواد غذایی تازه ذخیره شده.

در صورتی که درب بیش از 60 ثانیه باز بوده باشد، زنگ هشدار درب برای محافظت ایمن از غذا به کاربر هشدار می دهد.

قفل کودک طوری برنامه ریزی شده است که از خاموش شدن ناخواسته دستگاه جلوگیری کند. یک علامت در MagicEye نشان می دهد که قفل کودک چه زمانی روشن است.

آلارم دما در صورت وقوع سهوی بلافاصله به صورت دیداری و شنیداری اطلاع می دهد  انحرافات دما به عنوان مثال هنگام باز شدن درب یا پس از قطع برق.