09332709359

ارسال عکس تلگرام

91003101

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

علت یخ خاکستری

علت یخ خاکستری ، چگونه یخ کثیف را تمیز کنم؟
اگر یخچال شما شروع به بیرون ریختن تکه های یخ خاکستری کرده است، تمیز کردن ظرف یخ اولین و ساده ترین کاری است که می توانید امتحان کنید. یخچال را از برق بکشید، سپس تمام یخ را از ظرف یخ در فریزر خارج کنید. ظرف یخ را بیرون بیاورید، سپس آن را کاملا با آب و صابون بشویید. اگر مقدار زیادی کثیفی از بین برود، به احتمال زیاد دلیل یخ خاکستری خود را کشف کرده اید. ظرف یخ را با احتیاط خشک کنید، سپس آن را در یخچال قرار دهید و دوباره یخچال را به آن وصل کنید. وقتی یخ ساز فرصت ساخت یک دسته جدید از تکه های یخ را پیدا کرد، آنها را بررسی کنید. اگر ظرف یخ شما کثیف بود، دسته جدید یخ اکنون تمیز و رنگ معمولی خواهد داشت.

در این مقاله به بررسی علت خاکستری بودن و کثیفی یخ در یخساز اشاره شده است با ما همراه باشید.

علت یخ خاکستری در یخساز
علت یخ خاکستری در یخساز

اگر مشکوک هستید که یخ خاکستری شما به مشکل فیلتر یخچال برمی گردد، این جایی است که باید به دنبال آن باشید. اکثر مشکلات مربوط به یخ خاکستری مربوط به فیلتر به این دلیل رخ می دهد که یک فیلتر تازه نصب شده است اما شستشو نشده است. فیلترهای کربن جدید در یخچال‌ها اغلب مقدار کمی ذرات کربن را برای مدتی منتشر می‌کنند که منجر به تکه‌های یخ خاکستری می‌شود. با عبور ۲ تا ۳ گالن آب از فیلتر خود از طریق آب سردکن یخچال، مشکل را حل کنید. این به عنوان “فلاشینگ” فیلتر شناخته می شود. برای شستن تمام ذرات کربن سست موجود در فیلتر جدیدتان کافی است. اگر یخچال شما دستگاه پخش آب ندارد، پس از تعویض فیلتر، دو دسته اول یخ را دور بریزید.

تعمیرات شبانه روزی

تعمیرات شبانه روزی برای یخچال، فریزر و ساید بای ساید با نام “ثامن سرویس” به رفاه حال مشتریان در شهر تهران می‌پردازد. این خدمات از ساعات شبانه روزی در دسترس است و با ورودی 500 هزار تومان در زمینه تعمیر و رفع اشکالات این لوازم خانگی فعالیت می‌کند.

خدمات تخصصی

خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی یک راهکار مهم و حیاتی برای افرادی است که با مشکلات فنی و نقصانات مختلف در لوازم خانگی‌شان روبه‌رو می‌شوند. تعمیرات تخصصی از تجربه، تخصص و دانش فنی گسترده‌ای که توسط تعمیرکاران ماهر ارائه می‌شود، بهره می‌برد. این خدمات به چندین نحو ارزشمند برای مشتریان منجر می‌شوند:

 

تعمیرات لوازم خانگی

۱. تعمیرات یخچال و فریزر 
۲. تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی
۳. تعمیرات دستگاه‌های آشپزخانه 
۴. تعمیرات دستگاه‌های الکترونیکی خانگی 
۵. تعمیرات دستگاه‌های تهویه
۶. تعمیرات وسایل برقی کوچک

ضمانت و گارانتی

ضمانت‌نامه و گارانتی یک تعهد رسمی است که ثامن سرویس به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا نشان دهد که محصول یا خدماتی که ارائه می‌کند، با کیفیت و قابل اعتماد هستند. مدت زمان گارانتی می‌تواند بسته به نوع خدمات ارائه شده متغیر باشد و می‌تواند از 1 ماه تا 1 سال متفاوت باشد.

تعمیر در محل

“ثامن سرویس” با افتخار خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به صورت حضوری و در محل مشتریان ارائه می‌دهد،  مشتریان ما می‌توانند به راحتی و بدون نیاز به جابجایی لوازم خانگی خود، از خدمات تعمیراتی با کیفیت ما بهره‌مند شوند. با ارائه خدمات در محل، ما به تضمین راحتی، کارایی و رضایت مشتریان پی می‌بریم.

پیشگیری از خرابی

“راهکارهای پیشگیری از خرابی لوازم خانگی و افزایش عمر مفید آن‌ها”

حفظ و بهینه‌سازی عملکرد لوازم خانگی نه تنها موجب افزایش دوام آن‌ها می‌شود، بلکه هزینه‌های تعمیراتی ناشی از خرابی‌های ناگهانی را هم به حداقل می‌رساند. رعایت مراقبت و نگهداری بهتر می‌تواند به شدت به طول عمر و کارایی لوازم خانگی کمک کند.

مطالعه مقالات بیشتر

آموزش استفاده از لباسشویی درب از بالا ویرپول
Uncategorized
تعمیر خشک کن ویرپول در تهران
Uncategorized
تعمیر یخچال التو
لوازم خانگی التو | Eletto
تعمیر یخچال اسنوا
تعمیر لوازم خانگی اسنوا | snowa
شارژگاز رایگان یخچال فریزر
تعمیرات لوازم خانگی
تعمیر فریزر التو
تعمیرات لوازم خانگی