09332709359

ارسال عکس تلگرام

91003101

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

91003199

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات لیبهر | Liebherr

شماره تلفن نمایندگی لیبهر

فیلتر آب یخچال فریزر و ساید لیبهر | Liebherr refrigerator water filter

part no: 988098000

آب فیلتر شده برای لذت خالص! فیلتر آب رسوبات، زنگ زدگی و طعم و بوی کلر را کاهش می دهد. این بدان معنی است که همیشه منبع آب شیرین و یخ برای نوشیدنی های سرد با کیفیت بالا وجود دارد.

تقریباً تمام یخچال های ساید بای ساید لیبهر که امروزه تولید می شوند دارای فیلتر آب هستند. آب هم برای تکه های یخ و هم آب آشامیدنی فیلتر می شود. نوع فیلتر آبی که در یخچال های لیبهر به کار رفته است با توجه به مدل دستگاه متفاوت است. آیا تا به حال به این موضوع فکر کرده اید که فیلتر آب یخچال خود را هر چند وقت یک بار باید عوض کنید؟ منبع آب تمیز برای سلامتی شما ضروری است. آبی که شما در طول روز در حال استفاده کردن از آن هستید، مواد معدنی سنگین، باکتری ها و سایر آلاینده ها را در مسیر انتقال به خانه شما به خود می گیرد.

 فیلتر آب باید حداکثر هر ۶ ماه یکبار تعویض شود.

عمر مفید فیلتر یخچال لیبهر چقدر است؟

عمر مفید فیلتر یخچال لیبهر ! امروزه با پایین آمدن کیفیت آبها در جوامع شهری و بخصوص در کلان شهرها و همچنین برای بازدهی بالاتر دستگاهها و همچنین استفاده از آب مطلوب جهت آشامیدن از انواع مختلف فیلتر و روش تصفیه آب استفاده میگردد.
یکی از رایج ترین دستگاهها یخچالهای مجهز به آبسردکن و یخساز میباشد . در این یخچال لیبهر از یک فیلتر جهت بالابردن کیفیت آب و همچنین محافظت از سیستم داخلی در مقابل رسوب استفاده میشود.
فیلترهای یخچال لیبهر چه چیزی را از آب حذف می کنند؟ فیلترهای یخچال عموما در ۲ نوع داخلی و خارجی میباشند .

عمر فیلترها دارای ۲ پارامتر زمانی و مصرفی میباشد که روی آنها ذکر شده است . مثلا در مورد این فیلتر همانطور که مشاهده میکنید روی آن زمان تعویض ۶ ماه ذکر شده و همچنین میزان عمر این فیلتر را ۱۵۰۰ گالن عنوان کرده است . بنابراین عمر این فیلتر ۶ ماه و یا ۵۶۷۰ لیتر میباشد .

معمولا عمر فیلترهای یخچال ۶ ماهه و یا نهایتا ۱ ساله است . اکثر فیلترهای داخلی یخچال عمر ۶ ماهه دارند و فیلترهای بیرونی هم در ۲ نوع ۶ ماهه و یا ۱ ساله هستند .

چند نکته مهم درباره فیلتر یخچال لیبهر:

در ادامه به چند نکته مهم درباره فیلتر یخچال لیبهر اشاره میکنیم.
حتما فیلتر یخچال لیبهر خود را در زمان مقرر شده تعویض نمایید. چرا که مواد داخلی آنها اشباع شده و عملا دیگر کار تصفیه را انجام نمی دهند.
همچنین با گذشت زمان زیاد ، مواد داخلی فاسد شده و باعث رشد باکتری ها میشوند و بسیار دیده شده که فیلترها بعد از گذشت زمان زیاد کیپ شده و آب را به سختی از خود عبور میدهند .

در هنگام خرید و استفاده از فیلتر یخچال لیبهر ، سعی کنید فیلترهای استاندارد و مرغوب تهیه کنید.
چرا که این فیلترها مستقیما با سلامتی افراد خانواده در ارتباطند. ظاهر همه فیلترها مشابه با هم است و مورد قبول هستند . اما مواد داخلی فیلترها متفاوت است و باید از فیلترهای خوب ، استاندارد و اصلی استفاده کنید .

اگر در منزل خود از دستگاه تصفیه آب استفاده میکنید ، بهتر است یک انشعاب خروجی آنرا به یخچال خود متصل کنید. همچنین فیلتر یخچال را برای همیشه حذف نمایید . زیرا که کیفیت آب دستگاه تصفیه آب بسیار بالاتر از فیلتر یخچال بوده و نیز دیگر نیازی به پرداخت هزینه فیلتر یخچال ندارید.
جهت تعویض فیلتر یخچال لیبهر خود طبق دستورالعمل مرتبط رفتار کنید و حتما از روش صحیح این کار را انجام دهید و هرگز آنرا امری ساده تلقی نکنید .

بهتر است اکنون شما به فیلتر خود نگاهی بیندازید و ببینید که عمر فیلتر یخچال شما به پایان رسیده است یا نه و اگر عمر آن پایان یافته است ، هر چه زودتر اقدام به تعویض آن کنید .

نحوه تعویض فیلتر بیرونی یخچال لیبهر

برای تعویض فیلتر بیرونی دستگاه مراحل زیر را به ترتیب طی کنید:

 • گام اول: در ابتدا باید شیر آب ورودی را ببندید.
 • گام دوم: در قسمت پشت یخچال به دنبال فیلتر آب در مسیر شلنگ باشید.
 • گام سوم: شلنگ ورودی را کمی تکان داده و در همان موقع آن را بیرون بکشید.
 • گام چهارم: پس از آزاد کردن دو طرف فیلتر، فیلتر جدید را جایگزین فیلتر قدیمی کنید. ( در صورتی که فیلتر جدا نشد، پیچ موجود روی کاور محافظ را باز کنید)
 • گام پنجم: حال نوبت کاور پشت فیلتر است. آن را در جای مخصوص خود قرار داده و ببندید.
 • گام ششم: شلنگ ورودی را سر جای خود قرار دهید.
 • گام هفتم: شیر آب ورودی را باز کنید.
 • گام هشتم: یخساز یخچالتان را روشن کنید.
 • گام نهم: برای خاموش کردن چراغ قرمز دکمه Filter Reset را به مدت سه ثانیه نگه دارید.
 • گام دهم: کمی از آب یخچال بردارید تا کمی فیلتر تمیز شود.

نحوه تعویض فیلتر داخلی یخچال لیبهر

آموزش نحوه تعویض فیلتر داخلی یخچال لیبهر. همانطور که گفته شد، فیلتر های داخلی با توجه به مدل یخچال در جاهای متفاوتی قرار دارند. بعضی ها در بالای یخچال و بعضی ها در کنار جا میوه ای قرار دارند. اما نحوه تعویض آن ها کاملا یکسان است. برای این منظور مراحل زیر را طی کنید.

 • فیلتر آب را حدود نیم دور در خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخانید.
 • فیلتر آب را از درون فیلتر کیس بیرون بکشید.
 • فیلتر جدید را در فیلتر کیس قرار دهید.
 • فیلتر را فشار دهید و سپس آن را در جهت عقربه های ساعت بچرخانید تا قفل شود. دقت کنید که نماد قفل شده باید با خط نشانگر ردیف شود.

گاهی اوقات جدا کردن فیلتر آب به دلیل وجود ناخالصی های موجود در آب سخت است. اگر در این مورد مشکل دارید فیلتر آب را محکم بگیرید و آن را بکشید. وقتی فیلتر آب را می کشید ممکن است مقدار کمی آب از دهانه آن نشت کند که این طبیعی است. شما می توانید برای به حداقل رساندن نشتی آب، وقتی فیلتر را بیرون می کشید، آن را افقی نگه دارید. برای جلوگیری از سرریز شدن، فیلتر آب را خالی کنید و اطراف فیلتر کیس را خشک کنید.

خواص• محصول اصلی
تایید شده • فیلتر آب ۹۸۸۰۹۸۰
• فیلتر آب، مناسب برای تصفیه کننده آب IceMaker یا InfinitySpring
زمان تعویض۶ ماه یکبار
کد(های) سازنده۹۸۸۰۹۸۰, ۹۸۸۰۹۸۰۰۰
کد EAN۹۰۰۵۳۸۲۲۴۴۴۱۸
محتوای بسته بندی۱ قطعه
سازندهلیبهر | Liebherr
مناسب برای برند(ها)لیبهر| Liebherr
نام دستگاه هایخچال، فریزر
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

SuperFrost

 عملکرد خودکار SuperFrost انجماد را ساده می کند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. به سرعت دما را تا -32 درجه سانتی گراد کاهش می دهد و در نتیجه هوای سرد مورد نیاز برای حفظ ویتامین های حیاتی را ایجاد می کند. به محض اینکه غذا کاملاً منجمد شد، عملکرد خودکار SuperFrost پس از حداکثر به حالت عادی برمی‌گردد. 65 ساعت، و در نتیجه به صرفه جویی در برق کمک می کند.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

German Engineering

محصولات برتر ما کیفیت ممتاز، طراحی پیشرفته و ویژگی‌های نوآورانه را ارائه می‌دهند که با سبک زندگی پرمشغله شما مطابقت دارد. به علاوه، اجزا و مواد انحصاری همراه با آخرین فرآیندهای تولید، بهره وری انرژی و عملکرد را برای سال های آینده تضمین می کند.

 
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

DuoCooling

DuoCooling از دو مدار تبرید کاملا مجزا برای اطمینان از رد و بدل شدن هوا بین محفظه یخچال و فریزر استفاده می کند. غذا نه خشک می شود و نه بو منتقل می شود. این به معنای دور ریختن کمتر، خرید کمتر، اما صرفه جویی در لذت بیشتر و بیشتر است.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

IceMaker with fixed water connection

یخ ساز لوله شده به طور خودکار شما را با بهترین قطعات یخ با کیفیت بالا نگه می دارد تا برای هر موقعیتی آماده باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

SmartSteel

SmartSteel به طور قابل توجهی دید رد انگشت را کاهش می دهد و تمیز کردن آن بسیار آسان است.

 
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

NoFrost

لوازم NoFrost Liebherr فناوری تبرید متخصص را برای اطمینان از طراوت طولانی مدت ارائه می دهد. غذا با هوای در حال چرخش سرد منجمد می شود و هر گونه رطوبت از آن خارج می شود. در نتیجه، فریزر همیشه بدون یخ است و غذا دیگر یخ نمی‌زند. راحتی NoFrost باعث می‌شود یخ‌زدایی به گذشته تبدیل شود.

 

فیلتر آب یخچال فریزر لیبهر

 

part no: 988098000

آب فیلتر شده برای لذت خالص! فیلتر آب رسوبات، زنگ زدگی و طعم و بوی کلر را کاهش می دهد. این بدان معنی است که همیشه منبع آب شیرین و یخ برای نوشیدنی های سرد وجود دارد – و همیشه با کیفیت بالا.
 فیلتر آب باید حداکثر هر 6 ماه یکبار تعویض شود.

با FrostSafe، کشوهای بسیار بلند و قابل جابجایی تماما بسته می شوند. این بدان معنی است که وقتی دستگاه باز می شود سرما نمی تواند به این سرعت از بین برود. جلوی شفاف محفظه ها نمای کلی بهینه اقلام یخ زده را تضمین می کند.

همه فریزرهای دارای NoFrost و SmartFrost دارای کشوها و قفسه های شیشه ای میانی در زیر آنها هستند که به راحتی می توان آنها را جدا کرد. این منجر به VarioSpace می شود – سیستم عملی برای فضای ذخیره سازی اضافی به طوری که می توان به سرعت فضا را حتی برای مواد غذایی منجمد بزرگتر ایجاد کرد.

سطل های شفاف سبزیجات فضای زیادی را برای نگهداری سازمان یافته میوه و سبزیجات فراهم می کند. علاوه بر این، آنها به راحتی تمیز می شوند.

امکان تعویض لولای درب دستگاه وجود دارد. لولاهای برگشت پذیر درب امکان استفاده بهینه از دستگاه را در هر کجا که قرار دارد می دهد.

 

عملکرد خودکار SuperCool دمای یخچال را تا +2 درجه سانتیگراد به مدت 12 ساعت کاهش می دهد – ایده آل برای خنک کردن سریع مواد غذایی تازه ذخیره شده.

در صورتی که درب بیش از 60 ثانیه باز بوده باشد، زنگ هشدار درب برای محافظت ایمن از غذا به کاربر هشدار می دهد.

قفل کودک طوری برنامه ریزی شده است که از خاموش شدن ناخواسته دستگاه جلوگیری کند. یک علامت در MagicEye نشان می دهد که قفل کودک چه زمانی روشن است.

آلارم دما در صورت وقوع سهوی بلافاصله به صورت دیداری و شنیداری اطلاع می دهد  انحرافات دما به عنوان مثال هنگام باز شدن درب یا پس از قطع برق.