09332709359

ارسال عکس تلگرام

91003101

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

91003199

شماره تلفن نمایندگی تعمیرات لیبهر | Liebherr

شماره تلفن نمایندگی لیبهر

مشکلات رایج در یخچال فریزر لیبهر

محصولات لیبهر از کیفیت بسیار بالایی برخوردارند ولی پس از مرور زمان مشکلاتی برای آنها پیش می آید.در ادامه به بررسی مشکلات رایج در یخچال فریزر لیبهر میپردازیم.

مشکلات رایج خرابی یخچال فریزر لیبهر
مشکلات رایج خرابی یخچال فریزر لیبهر

یخچال فریزرهای لیبهر دارای عیب و خرابی های مختلفی هستند. برخی از مشکلات رایج در این دستگاه ها عبارتند از:

مشکل در سرمایش: این یکی از مهمترین مشکلات یخچال لیبهر است که ممکن است به دلیل بسته بودن فیلترهای هوای یخچال، مسدود شدن راه هوای سرمایشی و یا نقص در کمپرسور رخ دهد.

عدم روشن شدن: در صورتی که یخچال لیبهر شما روشن نشود، می تواند به دلیل مشکل در قطعات الکترونیکی، پلاگین های برق، سیم کشی و یا دیگر عوامل باشد.

صدای بلند: یخچال لیبهر ممکن است صدای بلندی تولید کند که معمولا به دلیل مشکل در فن، کمپرسور و یا قطعات الکترونیکی است.

شکستن درب: در صورتی که درب یخچال لیبهر شما شکسته شده باشد، ممکن است به دلیل آسیب دیدن درب و یا قطعات مربوطه باشد.

لرزش : یخچال لیبهر ممکن است به دلیل عدم توازن در کمپرسور، خرابی فن و یا قطعات الکترونیکی، لرزش داشته باشد.

این تنها چند مشکل از بین مشکلات رایج در یخچال لیبهر هستند که ممکن است باعث شود تا دستگاه شما به درستی کار نکند. در هر صورت، تعمیرات منظم و نگهداری یخچال لیبهر شما، می تواند به شما کمک کند تا بتوانید از این دستگاه بهترین استفاده را ببرید.

خرابی یخچال فریزر لیبهر

مشکلات دیگری که در دستگاه‌های یخچال و فریزر ممکن است به وجود آیند شامل موارد زیر می‌شود:

۱. مشکل در دمای داخلی دستگاه: ممکن است دمای داخلی دستگاه همیشه مناسب نباشد که می‌تواند باعث آسیب به مواد غذایی درون آن شود.

۲. خرابی در کمپرسور: کمپرسور یکی از مهم‌ترین قطعات دستگاه یخچال و فریزر است و در صورت خرابی، دستگاه قادر به خنک نگه داشتن محتویات داخلی نخواهد بود.

۳. خرابی در ترموستات: ترموستات مسئولیت کنترل دما در داخل دستگاه را دارد. در صورت خرابی آن، دمای داخلی دستگاه کنترل نخواهد شد و ممکن است به دمای خطرناکی برسد.

۴. مشکل در درب‌ها: در صورت خرابی درب‌های دستگاه، هوای خارجی به داخل دستگاه نفوذ کرده و باعث بالا رفتن مصرف برق و خرابی در کمپرسور می‌شود.

۵. بروز مشکل در پنل کنترلی: اگر پنل کنترلی دستگاه مشکل داشته باشد، ممکن است دستگاه به درستی کار نکند و دمای داخلی را به درستی کنترل نکند.

۶. خرابی در صفحه برد: در صورت خرابی صفحه برد دستگاه، عملکرد آن نیز تحت تأثیر قرار می‌گیرد و ممکن است دمای داخلی دستگاه به درستی کنترل نشود.

۷. مشکلات دیگر مانند خرابی در فن، مشکل در لوله‌های گرمایشی و سایر قطعات دستگاه نیز ممکن است به وجود آید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

SuperFrost

 عملکرد خودکار SuperFrost انجماد را ساده می کند و در مصرف انرژی صرفه جویی می کند. به سرعت دما را تا -32 درجه سانتی گراد کاهش می دهد و در نتیجه هوای سرد مورد نیاز برای حفظ ویتامین های حیاتی را ایجاد می کند. به محض اینکه غذا کاملاً منجمد شد، عملکرد خودکار SuperFrost پس از حداکثر به حالت عادی برمی‌گردد. 65 ساعت، و در نتیجه به صرفه جویی در برق کمک می کند.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

German Engineering

محصولات برتر ما کیفیت ممتاز، طراحی پیشرفته و ویژگی‌های نوآورانه را ارائه می‌دهند که با سبک زندگی پرمشغله شما مطابقت دارد. به علاوه، اجزا و مواد انحصاری همراه با آخرین فرآیندهای تولید، بهره وری انرژی و عملکرد را برای سال های آینده تضمین می کند.

 
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

DuoCooling

DuoCooling از دو مدار تبرید کاملا مجزا برای اطمینان از رد و بدل شدن هوا بین محفظه یخچال و فریزر استفاده می کند. غذا نه خشک می شود و نه بو منتقل می شود. این به معنای دور ریختن کمتر، خرید کمتر، اما صرفه جویی در لذت بیشتر و بیشتر است.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

IceMaker with fixed water connection

یخ ساز لوله شده به طور خودکار شما را با بهترین قطعات یخ با کیفیت بالا نگه می دارد تا برای هر موقعیتی آماده باشید.

نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

SmartSteel

SmartSteel به طور قابل توجهی دید رد انگشت را کاهش می دهد و تمیز کردن آن بسیار آسان است.

 
نمایندگی تعمیر یخچال فریزر لیبهر | Liebherr

NoFrost

لوازم NoFrost Liebherr فناوری تبرید متخصص را برای اطمینان از طراوت طولانی مدت ارائه می دهد. غذا با هوای در حال چرخش سرد منجمد می شود و هر گونه رطوبت از آن خارج می شود. در نتیجه، فریزر همیشه بدون یخ است و غذا دیگر یخ نمی‌زند. راحتی NoFrost باعث می‌شود یخ‌زدایی به گذشته تبدیل شود.

 

فیلتر آب یخچال فریزر لیبهر

 

part no: 988098000

آب فیلتر شده برای لذت خالص! فیلتر آب رسوبات، زنگ زدگی و طعم و بوی کلر را کاهش می دهد. این بدان معنی است که همیشه منبع آب شیرین و یخ برای نوشیدنی های سرد وجود دارد – و همیشه با کیفیت بالا.
 فیلتر آب باید حداکثر هر 6 ماه یکبار تعویض شود.

با FrostSafe، کشوهای بسیار بلند و قابل جابجایی تماما بسته می شوند. این بدان معنی است که وقتی دستگاه باز می شود سرما نمی تواند به این سرعت از بین برود. جلوی شفاف محفظه ها نمای کلی بهینه اقلام یخ زده را تضمین می کند.

همه فریزرهای دارای NoFrost و SmartFrost دارای کشوها و قفسه های شیشه ای میانی در زیر آنها هستند که به راحتی می توان آنها را جدا کرد. این منجر به VarioSpace می شود – سیستم عملی برای فضای ذخیره سازی اضافی به طوری که می توان به سرعت فضا را حتی برای مواد غذایی منجمد بزرگتر ایجاد کرد.

سطل های شفاف سبزیجات فضای زیادی را برای نگهداری سازمان یافته میوه و سبزیجات فراهم می کند. علاوه بر این، آنها به راحتی تمیز می شوند.

امکان تعویض لولای درب دستگاه وجود دارد. لولاهای برگشت پذیر درب امکان استفاده بهینه از دستگاه را در هر کجا که قرار دارد می دهد.

 

عملکرد خودکار SuperCool دمای یخچال را تا +2 درجه سانتیگراد به مدت 12 ساعت کاهش می دهد – ایده آل برای خنک کردن سریع مواد غذایی تازه ذخیره شده.

در صورتی که درب بیش از 60 ثانیه باز بوده باشد، زنگ هشدار درب برای محافظت ایمن از غذا به کاربر هشدار می دهد.

قفل کودک طوری برنامه ریزی شده است که از خاموش شدن ناخواسته دستگاه جلوگیری کند. یک علامت در MagicEye نشان می دهد که قفل کودک چه زمانی روشن است.

آلارم دما در صورت وقوع سهوی بلافاصله به صورت دیداری و شنیداری اطلاع می دهد  انحرافات دما به عنوان مثال هنگام باز شدن درب یا پس از قطع برق.