09332709359

ارسال عکس تلگرام و ایتا

34276

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

گاز مبرد R-407c

گاز مبرد R-407c

گاز مبرد R-407c یک گاز ترکیبی از خانواده HFC ها می باشد و از ترکیب گاز های R125 ، R134a و R32 تشکیل شده است. کاربرد گاز R407 عموما در سیستم تهویه مطبوع تجاری و خانگی می باشد و با روغن های POE سازگاری کامل دارد. گاز R ۴۰۷ مخلوطی از هیدرو فلوئور کربن های استفاده شده به‌‌ عنوان سرمازا هستند، این گاز ترکیبی از گازهای R134, R125 گاز دیفلورومتان برای ایجاد حداکثر ظرفیت گرمایشی است. گاز پینتو فلورواتان قابلیت اشتعال را کاهش می‌دهد و گاز تترافلوئورواتان فشار را همچنین کاهش خواهد داد.

کپسول‌ های گاز مبرد R-407c معمولاً به رنگ نارنجی سوخته هستند، این گاز به گونه‌ ای طراحی می‌شود که بیشترین شباهت را در فشار و عملکرد به گاز دارد و به‌‌ عنوان جایگزینی برای R ۲۲ گزینه بسیار مناسبی هستند خواص فیزیکی و حرارتی آن‌ها مشابه گاز R ۲۲ است، بنابراین زمان جایگزینی R ۴۰۷ به جای آن ایستاده و به حداقل تغییرات در سیستم های سرمازا احتیاج داریم.

خرید و فروش گاز مبرد R407c
خرید و فروش گاز مبرد R407c

این گاز معمولاً در سیستم هایی با دمای متوسط استفاده می شود گاز مبرد R-407c فاقد کلر است و برای روغن‌ های مینرالی استفاده می شود، با گاز R22 الزامی است، بنابراین توسعه روغن‌ هایی که با سرد کننده های جدید سازگارتر باشد، ضروری‌ تر است این روغن‌ ها به عنوان پلیل استر شناخته می شوند.

نکات ایمنی هنگام استفاده از گاز R407

گازهای کپسول گاز مبرد R-407c را در محلی با تهویه مناسب باید قرار دهید تا آنجایی‌ که مقدور است باید بتوانید عرضه کپسول گاز R ۴۰۷ با تهویه بسیار مناسب استفاده کنید، زیرا نشت این گاز منجر می شود که افراد حاضر در محل به بی‌ هوشی و یا حتی مرگ دچار شوند، هنگام استفاده از این گاز دستکش و عینک و هنگام استفاده از کپسول گاز مایع باید حفظ تماس با گاز مایع منجر به سرمازدگی و آسیب به قرنیه جلوگیری شود در ادامه به خواص این محصول می‌پردازیم.

خواص گاز مبرد R-407c

گاز R ۴۰۷ اثر مخرب بسیار کمی بر محیط زیست خواهد گذاشت از این‌ رو جایگزین بسیار مناسبی برای گازهایی است، که به محیط زیست و انسان‌ها آسیب می‌رساند، این گاز دارای پتانسیل گرمایش جهانی مشابه گاز آر ۲۲ است و پتانسیل تخریب برای لایه ازن برابر صفر است و این به معنای آن است که این گاز به لایه اوزون آسیبی نخواهد رساند.

این گاز به عنوان جایگزین گاز R22 استفاده می گردد و مزیت هایی که نسبت به گاز مذکور دارد به شرح زیر است:

پایین بودن دمای تخلیه
با ظرفیت کمپرسور به سرعت تطبیق پیدا می کند
به دلیل تشابه در فشار و دمای این گاز با R22 در زمان تعویض گاز نیازی به تغییر قطعات نمی باشد.
قیمت گاز مبرد R-407c نسبتا ارزان و در دسترس می باشد.


برخی از برندهای گاز مبرد R-407c موجود در بازار ایران

هانیول
کولیب
ایسکون
فروژن
گاز فریون R407c دی وای

خرید و فروش گاز مبرد R407c

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Social Media

بیشترین بازدید ها

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.
پیمایش به بالا