09332709359

ارسال عکس تلگرام و ایتا

34276

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

گاز مبرد R23

گاز مبرد R23

یکی از گاز های مبرد خانواده HFC ها گاز مبرد R23 (تری فلوئورومتان) می باشد که یک گاز غیر قابل اشتعال، غیر سمی، بی رنگ و بی بو می باشد که در سال های اخیر به دلیل ایجاد گرمایش بیش از حد زمین کمتر مورد استقبال و توجه واقع شده است. روغن سازگار با این گاز از نوع پلی ال استر (POE) بوده و رنج دمای کاری گاز R23 بین -۴۰ تا -۸۰ درجه سانتیگراد می باشد و فقط در مصارف صنعتی و پزشکی از جمله آزمایشگاه ها مورد استفاده قرار می گیرد و کاربرد مسکونی ندارد.

گاز مبرد R23 چیست و چه کاربردهایی دارد

مبرد مقاوم سازی شده برای تجهیزات دمای بسیار پایین مجموعه مبرد Freon™ شامل مبرد Freon™ ۲۳ (R-23) برای تجهیزاتی است که نیاز به حفظ دمای بسیار پایین (VLT) دارند،
مانند فریزرهای پزشکی ، دیپ فریزر ها ، فریزرهای منفی ۸۰ درجه و محفظه های تست شرایط محیطی.
این مبرد هیدروفلوئوروکربنی (HFC) جایگزین موثری برای R-13 و R-503 است، زمانی که دما باید در دمای ۴۰- تا ۷۳- درجه سانتیگراد (۴۰- تا ۱۰۰- درجه فارنهایت) یا کمتر از آن باقی بماند.
اکثر سازندگان تجهیزات اصلی (OEM) سیستم هایی که از R-23 استفاده می کنند، استفاده از روغن های پلی استر (POE) را توصیه می کنند. برای تعیین اینکه آیا سیستم شما به تعویض روغن یا هر گونه تغییر سیستم دیگری نیاز دارد،
با OEM خود مشورت کنید.

خرید و فروش گاز مبرد R23
خرید و فروش گاز مبرد R23

ویژگی‌ها و مزایا گاز مبرد R23

همچنین هنگام مقاوم‌سازی سیستم‌های موجود که از R-13 و R-503 استفاده می‌کنند، کار می‌کند، که گاهی اوقات با تغییرات جزئی سیستم مورد نیاز است.
گاز مبرد R23 یک مبرد غیر قابل اشتعال است که در کاربردهایی که دمای تخلیه بالای کمپرسور نگران کننده نیست، به خوبی کار می کند.


گاز مبرد R23 ویژگی های مشابه R-13 و R-502 بدون پتانسیل تخریب لایه ازن یک طبقه بندی ایمنی ASHRAE A1 برای اطلاعات بیشتر یا پاسخ به هر گونه سؤال، لطفاً با ما تماس بگیرید.
مقررات مربوط به استفاده طولانی مدت از مبردها بر اساس منطقه و کاربرد متفاوت است و ممکن است در طول زمان تغییر کند. برای آخرین اطلاعات، از صفحه مقررات دیدن کنید.

گاز فریون R23 جایگزین مناسبی برای گاز مبرد R13 و گاز R503 می باشد.

خرید و فروش گاز مبرد R23

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

Social Media

بیشترین بازدید ها

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.
پیمایش به بالا