09332709359

ارسال عکس تلگرام و ایتا

34276

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

یخچال فریزر خانگی

یخچال خانگی یک وسیله‌ی الکترونیکی است که برای نگهداری انواع مواد غذایی و نوشیدنی‌ها استفاده می‌شود. یخچال‌های خانگی به صورت عمومی دارای دو بخش هستند؛ یک بخش برای نگهداری مواد غذایی در دمای پایین قسمت فریزر (کمتر از صفر درجه سلسیوس) و بخش دیگر برای نگهداری نوشیدنی‌ها و مواد خشک در دمای یخچال.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر خانگی
نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر خانگی

جهت تعمیرات انواع یخچال فریزر خانگی در محل با ما در تماس باشید.

در بخش نگهداری مواد غذایی، یخچال‌ها به کمک یک سیستم برودتی (که شامل یک کمپرسور، یک مبدل حرارتی و یک تبخیر کننده است) به دمای مطلوب رسیده و مواد غذایی را در حداقل دما و به طور ایمن نگه می‌دارند. بسیاری از یخچال‌ها دارای سیستم خنک کننده جداگانه‌ای هستند که به صورت خودکار به دمای مناسب در معرض مواد غذایی قرار می‌دهند.

به علاوه، بسیاری از یخچال‌ها همچنین دارای قابلیت‌هایی همچون منبع آب، یخ‌ساز، سیستم بو گیر و دمای قابل تنظیم هستند. امروزه، یخچال‌های هوشمند نیز با اتصال به اینترنت و امکاناتی مانند کنترل از راه دور، پیش‌بینی تاریخ انقضا، و مدیریت سبد خرید در دسترس هستند.

انواع یخچال خانگی

یخچال‌های خانگی در انواع مختلفی مانند یخچال‌های تک، یخچال‌های بالا فریزر، یخچال‌های ساید-بای-ساید و یخچال‌های دوقلو موجود هستند. هر نوع یخچال خانگی دارای ویژگی‌های خاصی است که برای خانواده‌ها و استفاده‌کنندگان مختلف مناسب هستند.

یخچال‌های تک، دارای یخساز در بالای دستگاه هستند که با استفاده از آب شهری یا آب منبع، قادر به تولید یخ خرد و درشت در کمتر از یک ساعت هستند. این نوع یخچال‌ها به صورت عمومی برای استفاده در خانه‌هایی با مصرف کمتر مناسب هستند.

یخچال‌های بالا فریزر دارای بخشی در بالای دستگاه هستند که به عنوان فریزر عمل می‌کند و برای نگهداری انواع مواد غذایی منجمد مانند گوشت و ماهی استفاده می‌شود. بخش دیگر یخچال به صورت معمول در بخش پایین‌تر دستگاه قرار دارد و برای نگهداری مواد غذایی در دمای معمولی استفاده می‌شود.

یخچال‌های ساید-بای-ساید دارای بخش‌هایی هستند که به صورت افقی در کنار هم قرار دارند و برای دسترسی آسان به همه‌ی مواد غذایی در داخل یخچال، دو دستگاه جداگانه به کار می‌روند. این نوع یخچال‌ها به صورت عمومی برای خانواده‌های بزرگ و مصرف زیاد مناسب هستند.

یخچال‌های دوقلو دارای دو دستگاه جداگانه هستند که به صورت عمودی در کنار هم قرار دارند. یک دستگاه برای نگهداری مواد غذایی در دمای معمولی و دستگاه دیگر برای نگهداری مواد غذایی در دمای پایین‌تر که به عنوان فریزر عمل می‌کند استفاده می‌شود. این نوع یخچال‌ها به صورت عمومی برای خانواده‌های بزرگ با فضای بیشتر و نیاز به نگهداری مواد غذایی برای مدت طولانی مناسب هستند.

همچنین، برخی از یخچال‌های خانگی دارای امکانات دیگری مانند تنظیم دما و رطوبت، قفل‌های کودک و نورپردازی هستند. برای انتخاب بهترین یخچال خانگی برای خانواده خود، بهتر است نیازها و استفاده‌های خود را مشخص کرده و با ویژگی‌های هر نوع یخچال آشنا شوید. همچنین، بررسی نظرات و تجربیات کاربران دیگر نیز می‌تواند در انتخاب بهترین یخچال برای خانواده‌تان مفید باشد.

نمایندگی تعمیرات یخچال فریزر خانگی

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعمیرگاه مجاز لوازم خانگی ، صنعتی و آزمایشگاهی

Social Media

بیشترین بازدید ها

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.
پیمایش به بالا