09332709359

ارسال عکس تلگرام

91003101

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

نمایندگی لیبهر

بنیان‌گذاری گروه لیبهر
اختراع جرثقیل برجی هم‌زمان با تاسیس شرکت لیبهر است. در دهه اول، شرکت کوچک ساختمانی به یک تولیدکننده معتبر ماشین‌آلات ساختمانی و بسیاری از محصولات پیشرفته فناورانه دیگر تبدیل می‌شود.

در سال ۱۹۴۹، جرثقیل برجی سیار اختراع می‌شود
در آلمان پس از جنگ، بسیاری از نقاط کشور نیاز به بازسازی داشتند. هانس لیبهر مدیریت شرکت ساختمانی والدین خود را در جنوب آلمان داشت. او نیاز به ابزار و ماشین‌آلات برای صنعت ساختمان و ساختمان‌های خانگی را متوجه می‌شود. در همکاری با مهندسان طراح و صنعتگران، در سال ۱۹۴۹ اولین جرثقیل برجی سیار را توسعه می‌دهد. TK 10 قابل حمل و ساده در محل ساخت است و اولین محصول کارخانه مهندسی هانس لیبهر است که در سال ۱۹۴۹ در کیرشدورف تأسیس شد. با دنباله‌های مدل‌های جانشین، تولید جرثقیل‌ها در لیبهر به سرعت شتاب می‌گیرد و شرکت ساختمانی به تولیدکننده ماشین‌آلات ساختمانی تبدیل می‌شود.

نمایندگی تعمیر یخچال لیبهر
نمایندگی تعمیر یخچال لیبهر

سبک و قدرتمند: هانس لیبهر با L300 اولین بیل مکانیکی هیدرولیک را در اروپا ساخت.

۱۹۵۲-۱۹۵۴ گسترش دامنه محصولات Liebherr


در پایان دهه ۱۹۵۰، دنده‌هایی برای تولید گیربکس‌ها کمیاب شده‌اند. برای تولید جرثقیل‌ها، هانس لیبهر خود ماشین‌های خودکار ساخته و دنده‌ها را تولید می‌کند.

وقتی هانس لیبهر در سال ۱۹۵۳ بیل مکانیکی با کابل استخدام می‌کند، نسبت قدرت به وزن کم این دستگاه را متوجه می‌شود. هشت ماه بعد، اولین بیل مکانیکی هیدرولیک در اروپا به نام L300 را معرفی می‌کند. این ماشین چهار برابر سبک‌تر از دستگاه استخدامی است. در سال ۱۹۵۴، تولید این ماشین قدرتمند آغاز می‌شود.

نمایندگی تعمیر یخچال لیبهر
نمایندگی تعمیر یخچال لیبهر

۱۹۵۵: تبلیغات برای یخچال لیبهر

۱۹۵۵: تبلیغات برای یخچال لیبهر در سال ۱۹۵۴، تنها یکی از هر ده خانواده آلمانی دارای یخچال است. هانس لیبهر نیاز را درک می‌کند و شروع به تولید یخچال‌ها می‌کند.
۱۹۵۴ از ماشین‌آلات ساختمانی تا یخچال‌ها
برای هانس لیبهر، حوافز پشت زمینه‌های جدید کسب و کار گاهی اوقات از تماس‌های شخصی گرفته می‌شود. از مدیر شعبه بانک محلی‌اش، کسب‌وکارمند اطلاعاتی درباره کارخانه سازنده یخچال برای فروش دریافت می‌کند.

با بررسی محصول، آمارهای فروش و بازارها، لیبهر پتانسیل بزرگی در صنعت لوازم خانگی مشاهده می‌کند. در این زمان، تنها یکی از هر ده خانواده آلمانی یخچال دارد – و با رشد اقتصاد، تقاض

ا در حال افزایش است. هانس لیبهر تصمیم می‌گیرد که کارخانه تولیدی را نخریده و به جای آن امکانات تولید خود را در سایت اوکسنهاوزن در جنوب آلمان ایجاد کند. در سال ۱۹۵۴، اولین یخچال در آنجا ساخته می‌شود و تولید انبوه فقط یک سال بعد آغاز می‌شود.

در سال ۱۹۵۶، دامنه ماشین‌آلات ساختمانی برای تولید و حمل بتن گسترش می‌یابد، که لیبهر از آن زمان در باد شوسنراید ساخته است.

نمایندگی تعمیر یخچال لیبهر
نمایندگی تعمیر یخچال لیبهر

۱۹۵۸ گسترش نمایندگی لیبهر در اروپا و آفریقا


به عنوان یک شرکت در آلمان، لیبهر اولین کارخانه خود را در خارج از کشور در دهه ۱۹۵۰ تأسیس می‌کند. برای کسب قدمت در بازار بریتانیا و امریکای شمالی، شرکت یک محل تولید در کیلارنی، ایرلند، ایجاد می‌کند. در ابتدا، جرثقیل‌های برجی در اینجا ساخته می‌شوند که پس از آن کرین‌های کانتینر، کرین‌های کشتی و کرین‌های ویژه نیز تولید می‌شوند. در دهه ۱۹۶۰، اولین شرکت خارج از اروپا در آفریقای جنوبی تأسیس می‌شود. هانس لیبهر مسیر را برای جهت‌گیری بین‌المللی گروه می‌گذارد.

نمایندگی تعمیر یخچال لیبهر
نمایندگی تعمیر یخچال لیبهر

شروع فعالیت‌های هواپیمایی در سال ۱۹۶۰
توسط مشارکت فعال، ارتباط هانس لیبهر در زمینه فناوری هواپیما در انتهای دهه ۱۹۵۰ شروع می‌شود. در مارس ۱۹۶۰، او شرکت لیبهر-آئرو-تکنیک جی‌امب‌اچ را در لیندنبرگ، آلگو (آلمان) تأسیس می‌کند. از ابتدا، هدف توسعه و تولید نمونه‌های پیش‌ساخته در داخل خانه است. هدف این است که شرکت از یک دارنده لیسانس به یک تولیدکننده اجزای و سیستم‌های خودش برسد؛ از یک سازنده تجهیزات به یک ارائه‌دهنده سیستم. در سال ۱۹۹۶، نام این شرکت به لیبهر-آئرو-اسپیس لیندنبرگ گی‌امب‌اچ تغییر می‌کند.

شرکت آزمایش و لیبهر

شرکت آزمایش و تولیدات یخچال لیبهر

شروع کار شرکت آزمایش

آزمایش از سال ۱۳۳۰ در مناقصه‌های شهرداری تهران در رابطه با لوله‌کشی آب شرکت کرده و چندین کار بزرگ را دریافت و به پایان رساند. او از اواسط دهه ۳۰ در شرق تهران در کارگاهی به ساختن صندلی، مبل و آبکاری فلزات پرداخت. این کارگاه در سال ۱۳۳۶ در یک آتش‌سوزی، که آزمایش آن را «عمدی» توصیف می‌کرد نابود شد. پس از این ماجرا او در تهران‌نو به تاریخ ۱۶ اسفند ۱۳۳۷ در محل کارخانه قدیمی، کارخانه صنعتی آزمایش را بنیان نهاد و تا سال ۱۳۵۸ مدیریت آن را در اختیار داشت.

وسعت شرکت آزمایش

شرکتی که محسن آزمایش به ثبت رسانده بود، سرمایه‌ای برابر با ۳۰ میلیون ریال داشت. اما با رشد و توسعه کار، سرمایه شرکت در سال ۱۳۴۷ به ۲۰۰ میلیون ریال افزایش یافت. در این سال پیش‌بینی فروش محصولات شرکت ۱ میلیارد ریال بود. بعد از چند سال، وی زمینی به مساحت ۱۸۵ هزار متر در کیلومتر ۱۰ جاده آبعلی، سه راه آزمایش خریداری کرد و کارخانه‌ای بنا نهاد. در این کارخانه چندین نوع یخچال، کولر، آب‌گرم‌کن، تختخواب فلزی، بخاری و اجاق گاز تولید می‌شد. کم‌کم زیربنای کارخانه از ۲ هزار متر در سال‌های آغازین، به ۷۳ هزار متر در اواسط سال‌های دهه پنجاه رسید.

آزمایش به کارگران حقوقی چند درصد بیشتر از حد رایج می‌پرداخت و مدیران کارخانه از مزایای ویژه‌ای چون وام مسکن، کمک هزینه ازدواج، یارانه خودرو و غیره برخوردار بودند. آزمایش در ساوه و مرودشت نیز شعبه‌های تولید به راه انداخته بود.

نمایندگی لیبهر

ثامن سرویس به عنوان نمایندگی تعمیرات لیبهر در ایران با افتخار ایستاده و با برخورداری از تخصص و تجربه، به تعمیر انواع یخچال فریزرهای خانگی لیبهر و یخچال‌فریزرهای صنعتی این برند پرداخته و آنها را با استفاده از قطعات اصلی به نوعی جادوی تعمیر تبدیل می‌کند.

تعهد ثامن سرویس به ارائه خدمات با کیفیت، نه تنها یک وعده‌ی تعمیر و نگهداری است، بلکه وعده‌ای است که از پشتوانه‌ی تجربه و آگاهی از محصولات لیبهر به دست می‌آید. این مرکز تعمیرات با افتخار تلاش می‌کند تا ارتباط مستمر و مثبت با مشتریان خود را برقرار کند و در هر تعمیر، علاوه بر حل مشکل، اطمینان و رضایت کامل مشتریان را جلب کند.

به عنوان نمایندگی تعمیرات لیبهر در ایران، ثامن سرویس به ارمغان می‌آورد که مشتریان با اطمینان به تعمیر و نگهداری یخچال‌های لیبهر خود بپردازند. با تیم ماهر و متعهد، هر تعمیری یک تجربه خاص و شگفت‌آور خواهد بود.

شماره تلفن نمایندگی لیبهر

ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم. شماره تلفن نمایندگی لیبهر ۹۱۰۰۳۱۹۹ است. برای ارتباط با دستیاران ما. هر زمان که نیاز دارید، اینجا هستیم تا به شما راهنمایی کنیم و به هر چالشی که با آن روبرو می‌شوید، پاسخ دهیم. از این شماره برای دستیابی به خدمات پس از فروش ضروری است. اعتماد کنید، ما در هر لحظه در دسترس شما هستیم تا به شما کمک کنیم.

تعمیرات یخچال فریزر لیبهر

از زیبایی‌ها و کارآیی‌های شگفت‌انگیز یخچال‌های فریزر خانگی و صنعتی لیبهر چشم پوشی کردن، مثل از کنار گلهای باغچه‌ای عبور کردن. این محصولات با طراحی‌های خیره‌کننده و کارایی‌های بی‌نظیر در زندگی‌امان و فضای کاری به عنوان دستیاران فوق‌العاده حضور دارند.

مدل‌های مختلف یخچال‌های خانگی شامل مدل‌های GrandCru، BioFresh، Comfort، Monolith، Premium، SuperCool، BluPerformance و مدل‌های سری ۸۰۰ و ۶۵۰ هستند. هر کدام از این مدل‌ها به نحوه‌ای منحصر به فرد و قابلیت‌هایی مانند طراحی شیک، فضای داخلی بزرگ، سیستم‌های خنک‌کننده پیشرفته و مصرف انرژی کم مشهور هستند.

اما یخچال‌های صنعتی لیبهر همچنین از مدل‌هایی چون GTE، GGU، GKPv، GKV، GTEv، GTPv، GTEF، GKPv و GGv شناخته می‌شوند که هر یک با استحکام، ظرافت طراحی و کارایی بالا به عنوان جزوی از تجهیزات حیاتی صنایع و فضاهای تجاری از خود نشان داده‌اند.

تعمیر یخچال لیبهر
تعمیر یخچال لیبهر
تعمیر یخچال توکار لیبهر
تعمیر یخچال توکار لیبهر
تعمیر یخچال صنعتی لیبهر
تعمیر یخچال صنعتی لیبهر
نمایندگی تعمیرات یخچال لیبهر آلمان
نمایندگی تعمیرات یخچال لیبهر آلمان
تعمیر یخساز لیبهر
تعمیر یخساز لیبهر
تعمیر فریزر صنعتی لیبهر
تعمیر فریزر صنعتی لیبهر
تعمیر یخچال فریزر دوقلو لیبهر
تعمیر یخچال فریزر دوقلو لیبهر
تعمیر یخچال فریزر دوقلو توکار لیبهر
تعمیر یخچال فریزر دوقلو توکار لیبهر
تعمیر ساید بای ساید لیبهر
تعمیر ساید بای ساید لیبهر
تعمیر ساید بای ساید لیبهر
تعمیر ساید بای ساید لیبهر
تعمیر فریزر صندوقی لیبهر
تعمیر فریزر صندوقی لیبهر
تعمیر یخچالفریزر لیبهر
تعمیر یخچالفریزر لیبهر

تعمیرات شبانه روزی

تعمیرات شبانه روزی برای یخچال، فریزر و ساید بای ساید با نام “ثامن سرویس” به رفاه حال مشتریان در شهر تهران می‌پردازد. این خدمات از ساعات شبانه روزی در دسترس است و با ورودی 500 هزار تومان در زمینه تعمیر و رفع اشکالات این لوازم خانگی فعالیت می‌کند.

خدمات تخصصی

خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی یک راهکار مهم و حیاتی برای افرادی است که با مشکلات فنی و نقصانات مختلف در لوازم خانگی‌شان روبه‌رو می‌شوند. تعمیرات تخصصی از تجربه، تخصص و دانش فنی گسترده‌ای که توسط تعمیرکاران ماهر ارائه می‌شود، بهره می‌برد. این خدمات به چندین نحو ارزشمند برای مشتریان منجر می‌شوند:

 

تعمیرات لوازم خانگی

۱. تعمیرات یخچال و فریزر 
۲. تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی
۳. تعمیرات دستگاه‌های آشپزخانه 
۴. تعمیرات دستگاه‌های الکترونیکی خانگی 
۵. تعمیرات دستگاه‌های تهویه
۶. تعمیرات وسایل برقی کوچک

ضمانت و گارانتی

ضمانت‌نامه و گارانتی یک تعهد رسمی است که ثامن سرویس به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا نشان دهد که محصول یا خدماتی که ارائه می‌کند، با کیفیت و قابل اعتماد هستند. مدت زمان گارانتی می‌تواند بسته به نوع خدمات ارائه شده متغیر باشد و می‌تواند از 1 ماه تا 1 سال متفاوت باشد.

تعمیر در محل

“ثامن سرویس” با افتخار خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به صورت حضوری و در محل مشتریان ارائه می‌دهد،  مشتریان ما می‌توانند به راحتی و بدون نیاز به جابجایی لوازم خانگی خود، از خدمات تعمیراتی با کیفیت ما بهره‌مند شوند. با ارائه خدمات در محل، ما به تضمین راحتی، کارایی و رضایت مشتریان پی می‌بریم.

پیشگیری از خرابی

“راهکارهای پیشگیری از خرابی لوازم خانگی و افزایش عمر مفید آن‌ها”

حفظ و بهینه‌سازی عملکرد لوازم خانگی نه تنها موجب افزایش دوام آن‌ها می‌شود، بلکه هزینه‌های تعمیراتی ناشی از خرابی‌های ناگهانی را هم به حداقل می‌رساند. رعایت مراقبت و نگهداری بهتر می‌تواند به شدت به طول عمر و کارایی لوازم خانگی کمک کند.

مطالعه مقالات بیشتر

آموزش استفاده از لباسشویی درب از بالا ویرپول
Uncategorized
تعمیر خشک کن ویرپول در تهران
Uncategorized
تعمیر یخچال التو
لوازم خانگی التو | Eletto
تعمیر یخچال اسنوا
تعمیر لوازم خانگی اسنوا | snowa
شارژگاز رایگان یخچال فریزر
تعمیرات لوازم خانگی
تعمیر فریزر التو
تعمیرات لوازم خانگی