09332709359

ارسال عکس تلگرام

91003101

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

شرکت هات پوینت | Hotpoint

فهرست مطالب

شرکت هات پوینت | Hotpoint

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی هات پوینت | Hotpoint

نمایندگی تعمیر لوازم خانگی هات پوینت | Hotpoint

هات پوینت یک برند انگلیسی لوازم خانگی است. مالکیت این برند بین شرکت آمریکایی ویرپول و شرکت چینی حایر است . که از طریق خرید لوازم خانگی جنرال الکتریک در سال ۲۰۱۶ دارای حقوق در قاره آمریکا است، تقسیم شده است.

هات پوینت تا سال ۱۹۸۹ به عنوان یکی از زیرمجموعه های GE ادامه داد . زمانی که در بخش جدیدی از GE به نام لوازم خانگی عمومی (GDA) ادغام شد. ۵۰ درصد از GDA توسط جنرال الکتریک (ایالات متحده آمریکا) خریداری شد که با آن سرمایه گذاری مشترک مالکیت داشت. در سال ۱۹۹۸، برندهای Redring و Xpelair نیز به GDA پیوستند و Hotpoint به عنوان بخشی از انرژی کاربردی GDA طبقه بندی شد.

شرکت لوازم خانگی هات پوینت | Hotpoint

هات پوینت در سال ۱۹۱۱ در کالیفرنیا تاسیس شد و در سال ۱۹۲۰ وارد بازار بریتانیا شد و به علت محبوبیت محصولات یخچال فریزر و ماشین لباسشویی خود شهرت زیادی پیدا کرد.

Hotpoint و دو شرکت Creda و Indesit، در یک زمان بیشترین میزان لوازم آشپزخانه را در بریتانیا تولید می کردند. دفتر مرکزی در وودستون، پیتربورو بود و حدود ۱۵۰۰ نفر در آنجا مشغول ساخت یخچال و فریزر بودند.

در نهایت کارخانه تبرید شرکت هات پوینت در سال ۲۰۰۸ بسته شد.

تعمیرات و خدمات پس از فروش لوازم خانگی هات پوینت | Hotpoint

جهت تعمیرات و استفاده از خدمات پس از فروش محصولات لوازم خانگی هات پوینت | Hotpoint میتوانید با یکی از شعب نمایندگی شرکت ثامن سرویس آریا دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید.
کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را بر طرف خواهند کرد.

 

فهرست مطالب

تعمیرات شبانه روزی

تعمیرات شبانه روزی برای یخچال، فریزر و ساید بای ساید با نام “ثامن سرویس” به رفاه حال مشتریان در شهر تهران می‌پردازد. این خدمات از ساعات شبانه روزی در دسترس است و با ورودی 500 هزار تومان در زمینه تعمیر و رفع اشکالات این لوازم خانگی فعالیت می‌کند.

خدمات تخصصی

خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی یک راهکار مهم و حیاتی برای افرادی است که با مشکلات فنی و نقصانات مختلف در لوازم خانگی‌شان روبه‌رو می‌شوند. تعمیرات تخصصی از تجربه، تخصص و دانش فنی گسترده‌ای که توسط تعمیرکاران ماهر ارائه می‌شود، بهره می‌برد. این خدمات به چندین نحو ارزشمند برای مشتریان منجر می‌شوند:

 

تعمیرات لوازم خانگی

۱. تعمیرات یخچال و فریزر 
۲. تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی
۳. تعمیرات دستگاه‌های آشپزخانه 
۴. تعمیرات دستگاه‌های الکترونیکی خانگی 
۵. تعمیرات دستگاه‌های تهویه
۶. تعمیرات وسایل برقی کوچک

ضمانت و گارانتی

ضمانت‌نامه و گارانتی یک تعهد رسمی است که ثامن سرویس به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا نشان دهد که محصول یا خدماتی که ارائه می‌کند، با کیفیت و قابل اعتماد هستند. مدت زمان گارانتی می‌تواند بسته به نوع خدمات ارائه شده متغیر باشد و می‌تواند از 1 ماه تا 1 سال متفاوت باشد.

تعمیر در محل

“ثامن سرویس” با افتخار خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به صورت حضوری و در محل مشتریان ارائه می‌دهد،  مشتریان ما می‌توانند به راحتی و بدون نیاز به جابجایی لوازم خانگی خود، از خدمات تعمیراتی با کیفیت ما بهره‌مند شوند. با ارائه خدمات در محل، ما به تضمین راحتی، کارایی و رضایت مشتریان پی می‌بریم.

پیشگیری از خرابی

“راهکارهای پیشگیری از خرابی لوازم خانگی و افزایش عمر مفید آن‌ها”

حفظ و بهینه‌سازی عملکرد لوازم خانگی نه تنها موجب افزایش دوام آن‌ها می‌شود، بلکه هزینه‌های تعمیراتی ناشی از خرابی‌های ناگهانی را هم به حداقل می‌رساند. رعایت مراقبت و نگهداری بهتر می‌تواند به شدت به طول عمر و کارایی لوازم خانگی کمک کند.

مطالعه مقالات بیشتر

آموزش استفاده از لباسشویی درب از بالا ویرپول
Uncategorized
تعمیر خشک کن ویرپول در تهران
Uncategorized
تعمیر یخچال التو
لوازم خانگی التو | Eletto
تعمیر یخچال اسنوا
تعمیر لوازم خانگی اسنوا | snowa
شارژگاز رایگان یخچال فریزر
تعمیرات لوازم خانگی
تعمیر فریزر التو
تعمیرات لوازم خانگی