09332709359

ارسال عکس تلگرام و ایتا

34276

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

شرکت اسنوا | Snowa

شرکت اسنوا یک شرکت ایرانی تولیدکنندهٔ لوازم خانگی است. اسنوا در سال ۱۳۸۴ آغاز به کار کرده است و اولین محصولات آن اجاق گاز و کولر آبی بوده است و اکنون دامنه محصولات تولیدی آن به ماشین لباسشویی، تلویزیون و یخچال فریزر گسترش یافته‌است و در حیطه نرم افزار توانسته سیستم عامل جدید خود را نیز معرفی کند.

شرکت اسنوا و نمایندگی انتخاب سرویس
شرکت اسنوا و نمایندگی انتخاب سرویس

اسنوا ساخت کجاست

اسنوا یک برند ایرانی است که محصولات آن در کارخانجات انتخاب الکترونیک تولید می شود. انتخاب الکترونیک برندهای دیگری نیز دارد و هر برند با خط مشی و انتظارات مخاطبان خودش، طراحی، تولید و پشتیبانی می شود.

نام
نام اسنوا در واقع سرواژه‌ی عبارت «ارکان ساختار نوین ایرانیان» می باشد.

نشان تجاری
در ۱۳۹۳، گروه انتخاب تصمیم می گیرد تا اسنوا را بازآفرینی کرده و در روند، نشان تجاری آن نیز تغییر می‌کند. علامت تجاری و رنگ سازمانی اسنوا پیش از این قرمز بود اما از سال ۱۳۹۳ تاکنون آبی و سبز است و فرم آن، تداعی کننده تعادل در حرکت است. همچنین شعار آن «روی ما حساب کنید» اعلام می‌شود. دو شخصیت تخیلی به همین رنگ‌های آبی و سبز این لوگو را همراهی می‌کنند. در روند بازآفرینی برند اسنوا، حسن نمکدوست تهرانی و یونس شکرخواه و عبدالله گیویانهمکاری کردند.

اسنواتک

اسنوا مرکز فناوری و کارخانه نوآوری خود را در فروردین ۱۴۰۰ در دانشگاه اصفهان با نام snowa tec را راه اندازی کرد. علیرضا حاتمی مدیر روابط عمومی اسنوا گفته است که این مرکز جدید اسنوا را قادر می‌سازد تا در روابط با نخبگان و پژوهشگران، سرمایه‌گذاری‌های جدیدی را شکل داده و سرمایه‌گذاری‌های موجود را در مسیر جدید قرار دهد.

انتخاب سرویس

انتخاب سرویس مرکز خدمات پس از فروش تعمیرات محصولات این شرکت می باشد.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Social Media

بیشترین بازدید ها

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.
پیمایش به بالا