09332709359

ارسال عکس تلگرام و ایتا

34276

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

شرکت توشیبا | Toshiba

شرکت توشیبا (株式会社東芝، Kabushikigaisha Tōshiba، با نام توشیبا | TOSHIBA شناخته می شود، توشیبا یک شرکت ژاپنی چندملیتی است که محصولات و خدمات متنوع آن شامل نیرو، سیستم‌های زیرساخت صنعتی و اجتماعی، آسانسورها و پله‌های برقی، قطعات الکترونیکی، نیمه هادی‌ها، هارد دیسک (HDD)، چاپگرها، باتری‌ها، روشنایی و همچنین راه‌حل‌های فناوری اطلاعات مانند رمزنگاری کوانتومی است که در حال توسعه است.

در آزمایشگاه تحقیقاتی کمبریج، توشیبا اروپا، واقع در بریتانیا، در حال حاضر تجاری سازی شده است.

توشیبا | Toshiba یکی از بزرگترین تولید کنندگان کامپیوترهای شخصی، لوازم الکترونیکی مصرفی، لوازم خانگی و تجهیزات پزشکی به عنوان یک شرکت نیمه هادی و مخترع حافظه های فلش، توشیبا یکی از ۱۰ شرکت برتر در صنعت تراشه بود تا اینکه واحد حافظه فلش آن در اواخر دهه ۲۰۱۰ با نام Toshiba Memory، بعداً Kioxia، عرضه شد.

توشیبا یک شرکت فناوری با سابقه طولانی و تجارت گسترده، نامی آشنا در ژاپن است و مدت‌هاست که به عنوان نمادی از قدرت فناوری این کشور در نظر گرفته می‌شود.

شهرت آن پس از یک رسوایی حسابداری در سال ۲۰۱۵ و ورشکستگی شرکت انرژی تابعه وستینگهاوس در سال ۲۰۱۷ تحت تأثیر قرار گرفت، پس از آن مجبور شد تعدادی از مشاغل ضعیف را کنار بگذارد و اساساً حضور یک قرنی شرکت در بازارهای مصرف را از بین ببرد.

توشیبا در ۱۲ نوامبر ۲۰۲۱ اعلام کرد که به سه شرکت جداگانه تقسیم می شود که به ترتیب بر زیرساخت ها، دستگاه های الکترونیکی و سایر دارایی های باقی مانده تمرکز می کنند. دومی نام توشیبا را حفظ خواهد کرد.

انتظار می رود این طرح تا مارس ۲۰۲۴ تکمیل شود. اما این طرح توسط سهامداران به چالش کشیده شد و در یک مجمع عمومی فوق العاده در ۲۴ مارس ۲۰۲۲، آنها این طرح را رد کردند.

شرکت توشیبا | Toshiba همچنین طرح جایگزین ارائه شده توسط یک سرمایه گذار نهادی بزرگ را رد کردند که شرکت را مجبور به جستجوی خریداران در بین شرکت های سهامی خصوصی می کرد.

جهت تعمیرات و استفاده از خدمات پس از فروش محصولات لوازم خانگی توشیبا | Toshiba میتوانید با یکی از شعب نمایندگی شرکت ثامن سرویس آریا دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی تماس بگیرید.
کارشناسان ما در کوتاه ترین زمان ممکن مشکل شما را بر طرف خواهند کرد.

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Social Media

بیشترین بازدید ها

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.
پیمایش به بالا