09332709359

ارسال عکس تلگرام

91003101

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

گاز مبرد R11

گاز مبرد R11

در گذشته گاز مبرد R11 کاربرد های بسیار وسیعی در صنایع تبرید و تهویه مطبوع داشته است و هم اکنون در چیلرهای سانتریفیوژ با ظرفیت بالا و همچنین جهت شست و شوی سیستم تبرید مورد استفاده قرار می گیرد.
استفاده گاز R11 با ترکیب تری کلروفلرومتان به دلیل آسیب رسان بودن به لایه ازون در بیشتر کشور های جهان ممنوع اعلام شده است ولی در کشور های در حال توسعه هنوز هم به صورت حلال یا گاز ثانویه مورد استفاده قرار می گیرد.

خرید و فروش گاز مبرد R11
خرید و فروش گاز مبرد R11

تری کلروفلورومتان که فرئون-۱۱، CFC-11 یا R-11 نیز نامیده می شود.

یک کلروفلوئوروکربن (CFC) است. این مایعی است بی رنگ، کم رنگ اتری و بوی شیرین که در دمای اتاق می جوشد.
CFC-11 یک ماده تخریب کننده لایه ازن کلاس ۱ است که به لایه ازن محافظ استراتوسفر زمین آسیب می رساند.
استفاده تاریخی[ویرایش] تری کلروفلورومتان برای اولین بار به طور گسترده به عنوان مبرد مورد استفاده قرار گرفت. به دلیل نقطه جوش بالای آن (در مقایسه با اکثر مبردها)، می توان از آن در سیستم هایی با فشار عملیاتی پایین استفاده کرد که باعث می شود طراحی مکانیکی چنین سیستم هایی نسبت به مبردهای با فشار بالاتر R-12 یا R-22 کمتر مورد نیاز باشد. تری کلروفلورومتان به عنوان یک ترکیب مرجع برای مطالعات NMR فلوئور-۱۹ استفاده می شود.
تری کلروفلورومتان قبلاً در پرندگان نوشابه استفاده می شد، عمدتاً به این دلیل که نقطه جوش آن ۲۳.۷۷ درجه سانتی گراد (۷۴.۷۹ درجه فارنهایت) است.
جایگزین، دی کلرومتان، با نقطه جوش ۳۹.۶ درجه سانتیگراد (۱۰۳.۳ درجه فارنهایت)، برای کار کردن به دمای محیط بالاتر نیاز دارد. قبل از دانش پتانسیل تخریب لایه ازن کلر در مبردها و سایر اثرات مضر احتمالی بر محیط زیست، تری کلروفلورومتان گاهی اوقات به عنوان پاک کننده استفاده می شد.

تعمیرات شبانه روزی

تعمیرات شبانه روزی برای یخچال، فریزر و ساید بای ساید با نام “ثامن سرویس” به رفاه حال مشتریان در شهر تهران می‌پردازد. این خدمات از ساعات شبانه روزی در دسترس است و با ورودی 500 هزار تومان در زمینه تعمیر و رفع اشکالات این لوازم خانگی فعالیت می‌کند.

خدمات تخصصی

خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی یک راهکار مهم و حیاتی برای افرادی است که با مشکلات فنی و نقصانات مختلف در لوازم خانگی‌شان روبه‌رو می‌شوند. تعمیرات تخصصی از تجربه، تخصص و دانش فنی گسترده‌ای که توسط تعمیرکاران ماهر ارائه می‌شود، بهره می‌برد. این خدمات به چندین نحو ارزشمند برای مشتریان منجر می‌شوند:

 

تعمیرات لوازم خانگی

۱. تعمیرات یخچال و فریزر 
۲. تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی
۳. تعمیرات دستگاه‌های آشپزخانه 
۴. تعمیرات دستگاه‌های الکترونیکی خانگی 
۵. تعمیرات دستگاه‌های تهویه
۶. تعمیرات وسایل برقی کوچک

ضمانت و گارانتی

ضمانت‌نامه و گارانتی یک تعهد رسمی است که ثامن سرویس به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا نشان دهد که محصول یا خدماتی که ارائه می‌کند، با کیفیت و قابل اعتماد هستند. مدت زمان گارانتی می‌تواند بسته به نوع خدمات ارائه شده متغیر باشد و می‌تواند از 1 ماه تا 1 سال متفاوت باشد.

تعمیر در محل

“ثامن سرویس” با افتخار خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به صورت حضوری و در محل مشتریان ارائه می‌دهد،  مشتریان ما می‌توانند به راحتی و بدون نیاز به جابجایی لوازم خانگی خود، از خدمات تعمیراتی با کیفیت ما بهره‌مند شوند. با ارائه خدمات در محل، ما به تضمین راحتی، کارایی و رضایت مشتریان پی می‌بریم.

پیشگیری از خرابی

“راهکارهای پیشگیری از خرابی لوازم خانگی و افزایش عمر مفید آن‌ها”

حفظ و بهینه‌سازی عملکرد لوازم خانگی نه تنها موجب افزایش دوام آن‌ها می‌شود، بلکه هزینه‌های تعمیراتی ناشی از خرابی‌های ناگهانی را هم به حداقل می‌رساند. رعایت مراقبت و نگهداری بهتر می‌تواند به شدت به طول عمر و کارایی لوازم خانگی کمک کند.

مطالعه مقالات بیشتر

آموزش استفاده از لباسشویی درب از بالا ویرپول
Uncategorized
تعمیر خشک کن ویرپول در تهران
Uncategorized
تعمیر یخچال التو
لوازم خانگی التو | Eletto
تعمیر یخچال اسنوا
تعمیر لوازم خانگی اسنوا | snowa
شارژگاز رایگان یخچال فریزر
تعمیرات لوازم خانگی
تعمیر فریزر التو
تعمیرات لوازم خانگی