09332709359

ارسال عکس تلگرام و ایتا

34276

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

گاز مبرد R717

گاز مبرد R717

به غیر از آمونیاک تقریبا تمامی مبرد های غیر هیدروکربنی منسوخ گردیده اند و تنها آمونیاک یا NH3 هنوز هم به صورت گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. R717 گازی بسیار سمی و در شرایط خاص اشتعال پذیر می باشد ولی به دلیل عالی بودن مشخصات حرارتی، به عنوان مبرد مناسبی در صنایع یخ سازی و سردخانه های صنعتی بزرگ استفاده می گردد که با توجه به این که طراحی و ساخت و همچنین نگهداری این سردخانه ها تحت نظر افراد کاملا متخصص صورت میگیرد، سمی بودن مبرد کم اهمیت تر جلوه می کند.

لازم به ذکر است که در صورت وجود رطوبت در سیستم آمونیاکی، موجب خوردگی فلزاتی مانند مس و برنج می گردد، بنابر این در سیستم تبرید آمونیاکی هرگز نباید از این فلزات استفاده نمود.

خرید و فروش گاز مبرد R717 ، آمونیاک
خرید و فروش گاز مبرد R717 ، آمونیاک

R717 (آمونیاک)

آمونیاک از دهه ۱۹۳۰ در کاربردهای صنعتی مورد استفاده قرار گرفته است و به طور کلی به عنوان کارآمدترین مبرد شناخته می شود. این ماده نقطه جوش پایینی دارد و مورد علاقه است زیرا مبرد بسیار کارآمدی در مصرف انرژی است که کمترین تأثیر زیست محیطی را نیز دارد. آمونیاک سازگار با محیط زیست است و دارای ODP (پتانسیل تخلیه ازن) صفر و GWP (پتانسیل گرمایش جهانی) صفر است.

کاربرد گاز مبرد R717

می توان از آن در طیف گسترده ای از کاربردهای تبرید استفاده کرد از جمله:

سیستم های ذخیره سازی حرارتی
چیلرهای HVAC
فرآیند خنک کننده و تهویه مطبوع
فرآوری مواد غذایی
سوپرمارکت ها

گروه Linde آمونیاک مبرد با کیفیت بالا (pdf) را ارائه می دهد. آمونیاک درجه مبرد ما ۹۹.۹۸٪ خالص با حداقل سطوح رطوبت و سایر ناخالصی ها است که آن را برای استفاده در انواع سیستم های تبرید ایده آل می کند. ما می توانیم محصول را مطابق با مشخصات IIAR و/یا ASHRAE ارائه دهیم. آمونیاک در طیف وسیعی از سیلندرها و مخازن درام برای همه کاربردها موجود است.

خرید و فروش گاز مبرد R717 ، آمونیاک

Share:

Facebook
Twitter
Pinterest
LinkedIn

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Social Media

بیشترین بازدید ها

Get The Latest Updates

Subscribe To Our Weekly Newsletter

No spam, notifications only about new products, updates.
پیمایش به بالا