09332709359

ارسال عکس تلگرام

91003101

تلفن دفتر مرکزی

از 8 صبح الی 18 عصر

شنبه تا پنج شنبه

samen service aria

samen service aria

درباره ما: شرکت ثامن سرویس آریا و صنایع برودتی بلوچیان

شرکت ثامن سرویس آریا (samen service aria) با مسیولیت محدود در تاریخ ۱۳۹۹/۰۳/۱۹ به شماره ثبت ۵۵۹۲۶۴ و شناسه ملی ۱۴۰۰۹۱۹۲۱۲۸ موضوع فعالیت تعمیرات و نگهداری تاسیسات و تجهیزات مراکز صنعتی و آزمایشگاهی به مدیریت مرتضی بلوچیان و آدرس : تهران پیروزی ، بلوار ابوذر ، پل دوم ، پلاک ۶۴۰ به ثبت رسید.

کارخانه کنتینانتال
در سال ۱۳۴۶ کارخانه کنتینانتال به مدیریت شهید مرتضی بلوچیان تاسیس شد و شروع به فعالیت نمود و در آن زمان تولید انواع سردخانه ، یخچال ، فریزر های صنعتی و انواع یخچال های رو باز را در دستور كار خود قرار داده و در سراسر كشور توزیع كرد .

کارخانه یخچال سازی آریا
در سال ۱۳۴۸ تحت نام کارخانه یخچال سازی آریا به مدیریت مرحوم حاج حسن بلوچیان شروع به فعالیت نمود و در آن زمان تولید انواع سردخانه ، یخچال ، فریزر های صنعتی و انواع یخچال های رو باز را در دستور كار خود قرار داده و در سراسر كشور توزیع كرد .

کارخانه یخچالسازی وسکاره
در سال ۱۳۵۹ کارخانه یخچال سازی وسکاره در رودهن توسط آقای منصور بلوچیان به ثبت رسید و در زمینه ساخت و تعمیر یخچال فریزر های صنعتی و خانگی و انواع سردخانه مشغول به کار شد.

کارخانه یخچال سازی نسار
در سال ۱۳۶۱ کارخانه نسار به مدیریت آقای مصطفی بلوچیان تاسیس شد و در زمینه تولید یخچال فریزر های صنعتی شروع به فعالیت کرد.

دفتر فنی مهندسی قائم (عج)
از آن زمان تا سال ۱۳۸۷ به نام های یخچال سازی نسار ، صنایع برودتی بلوچیان و بخش پژوهشی آن ، دفتر فنی مهندسی قائم (عج ) تغییر نام پیدا كرده و نهایتا در سال ۱۳۸۷ تحت نام شركت صنایع برودتی آریا سرمایش پردیسان به مدیر عاملی مهندس محمد علی بلوچیان ، به شماره ۳۴۰۶۵۶ به ثبت رسید .

کارخانه آریا سرمایش پردیسان
شرکت دانش بنیان صنایع برودتی آریا سرمایش پردیسان در تاریخ ۱/۱۱/۱۳۸۷ به منظور تولید و تعمیر تجهیزات پیشرفته آزمایشگاهی و صنعتی مورد نیاز صنایع نظامی، خودروسازی، نفت و گاز، الکترونیکی و همچنین مراکز دانشگاهی و تحقیقاتی تاسیس شد.

این شرکت مفتخر است که از تاریخ ۲۳/۵/۱۳۹۵ از جانب معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در لیست شرکت های دانش بنیان تولیدی صنعتی قرار گرفته است.

این شرکت افتخار دارد که در راستای رسیدن به اهداف بزرگ تقویت تولید داخلی با توفیق به تولید بیش از یکصد نو آوری و چندین اختراع ؛ سهمی کوچک در ، اعتلای نام کشور عزیزمان ایران داشته است .

ساخت بیش از یکصد قطعه که هرگز در داخل کشور تولید نشده اند ، تولید نرم افزار کنترلر دما و رطوبت با سیستم بسیار پیچیده و الگوریتم قوی و همچنین اختراع شیشه ضد تشکیل بخار جهت شیشه رویت چمبر های تست دما و رطوبت، اختراع سیستم کنترل رطوبت و تثبیت با حداقل خطا ، تولید ایر کاندیشن های فشرده و چیلر های فوق فشرده جهت مطارف نظامی و مشارکت در راه اندازی سامانه های دفاعی از جمله دستاوردهای این شرکت است.

خدمات فنی مهندسی بلوچیان
در سال ۱۳۹۴ در استان خراسان و شهر مشهد امام رضا علیه السلام با نام خدمات فنی بلوچیان به مدیریت مرتضی بلوچیان به ثبت رسید و با نام ثامن سرویس در زمینه تعمیرات مشغول به کار شد.

شرکت ثامن سرویس آریا
در سال ۱۳۹۹ در تهران با نام شرکت ثامن سرویس آریا به شماره ۵۵۹۲۶۴ به ثبت رسید و در زمینه تعمیرات سیستمهای سرمایشی ، آزمایشگاهی ، صنعتی و غیره به کار خود ادامه داد.

تعمیرات چمبر و دیپ فریزر های آزمایشگاهی:

تعمیرات تخصصی دستگاه های آزمایشگاهی ، انواع چیلر ، چمبر های تست دما و رطوب ، چمبر های تست شرایط محیطی، دیپ فریزر ها و سیستم های کاسکاد ،فریزر های منفی ۴۰ درجه ، فریزر های منفی ۵۰ درجه، فریزر های منفی ۶۰ درجه، فریزر های منفی ۷۰ درجه، فریزر های منفی ۸۰ درجه ، فریزر های منفی ۹۰ درجه ، فریزر های منفی ۱۰۰ درجه ، اورهال چمبرهای خارجی و …

اینجانب مرتضی بلوچیان مدیر عامل شرکت ثامن سرویس آریا به شماره ثبت ۵۵۹۲۶۴ در شهر تهران از سال ۱۳۷۳ تا کنون در زمینه ساخت و تعمیرات لوازم آزمایشگاهی ، صنعتی و خانگی فعالیت دارم .

این مجموعه آماده عقد قرارداد جهت دریافت نمایندگی فروش ، نصب و تعمیرات در سراسر تهران و مشهد به صورت تضمینی و با کیفیت عالی میباشد.

شرکت ثامن سرویس آریا

مدیر عامل مرتضی بلوچیان

خدمات این شرکت به سه دسته تقسیم می شود.

دپارتمان تعمیرات لوازم خانگی ، دپارتمان تعمیرات لوازم صنعتی و دپارتمان تعمیرات لوازم آزمایشگاهی

 

 

 

Samen Service co

دپارتمان لوازم خانگی:

تعمیرات لوازم خانگی این شرکت دارای دو بخش میباشد.

تعمیرات لوازم خانگی بزرگ شامل:

ساید بای ساید ، یخچال ، فریزر ، آبسردکن ، ماشین لباسشویی ، ماشین ظرفشویی ، اجاق گاز ، کولرگازی ، چیلر ، داکت اسپیلت ، هوا ساز  ، تصفیه هوا  ، تلویزیون ، آبگرمکن و پکیج  ،  موتورخانه و شوفاژ و پمپ آب میباشد.

تعمیرات لوازم خانگی ریز شامل:

جاروبرقی ، جاروشارژی ، مایکروفر ، آون ، تستر ، غذاساز ، همزن ، میکسر ، آبمیوه گیری ، اتو ، قهوه ساز ، چایساز ، کتری برقی ، سشوار ، آسیاب ، تصفیه آب ، مخلوط کن ، میوه خشک کن ، بلندر ، تلفن ، پنکه میباشد.

 

دپارتمان لوازم صنعتی:

 

تعمیرات انواع یخچال فریزرهای صنعتی، سردخانه، شیر سردکن ، بستنی ساز ،آبسردکن ، میوه خشک کن، قهوه ساز ، میکسر ، همزن

دپارتمان لوازم آزمایشگاهی :

 

تعمیر یخچالهای آزمایشگاهی، فریزرهای منفی ۲۰- منفی ۳۰- منفی ۴۰- منفی ۵۰- منفی ۶۰- منفی ۷۰- منفی ۸۰- منفی ۹۰- منفی ۱۰۰- منفی ۱۱۰- و منفی ۱۲۰- درجه سانتیگراد. اورهال و تعمیرات چمبر های تست شرایط محیطی، تست آب و هوایی ،شوک دمایی، تست باران ، تست خلاء،ضد انفجار ، تست رطوبت , اولترا فریزر ،شیکر ، بن ماری ، انکوباتور ، اتوکلاو ، ژرمیناتور ، سانتریفیوژ ، دیسپنسر ، فور ، هات پلیت ، کوره آزمایشگاهی ، اکپکستروفوتو متر ، خشک کن ، آون خلاء، سیستم هوا خشک ، نقطه ذوب میباشد.

تعمیرات شبانه روزی

تعمیرات شبانه روزی برای یخچال، فریزر و ساید بای ساید با نام “ثامن سرویس” به رفاه حال مشتریان در شهر تهران می‌پردازد. این خدمات از ساعات شبانه روزی در دسترس است و با ورودی 500 هزار تومان در زمینه تعمیر و رفع اشکالات این لوازم خانگی فعالیت می‌کند.

خدمات تخصصی

خدمات تخصصی تعمیرات لوازم خانگی یک راهکار مهم و حیاتی برای افرادی است که با مشکلات فنی و نقصانات مختلف در لوازم خانگی‌شان روبه‌رو می‌شوند. تعمیرات تخصصی از تجربه، تخصص و دانش فنی گسترده‌ای که توسط تعمیرکاران ماهر ارائه می‌شود، بهره می‌برد. این خدمات به چندین نحو ارزشمند برای مشتریان منجر می‌شوند:

 

تعمیرات لوازم خانگی

۱. تعمیرات یخچال و فریزر 
۲. تعمیرات ماشین لباسشویی و ظرفشویی
۳. تعمیرات دستگاه‌های آشپزخانه 
۴. تعمیرات دستگاه‌های الکترونیکی خانگی 
۵. تعمیرات دستگاه‌های تهویه
۶. تعمیرات وسایل برقی کوچک

ضمانت و گارانتی

ضمانت‌نامه و گارانتی یک تعهد رسمی است که ثامن سرویس به مشتریان خود ارائه می‌دهد تا نشان دهد که محصول یا خدماتی که ارائه می‌کند، با کیفیت و قابل اعتماد هستند. مدت زمان گارانتی می‌تواند بسته به نوع خدمات ارائه شده متغیر باشد و می‌تواند از 1 ماه تا 1 سال متفاوت باشد.

تعمیر در محل

“ثامن سرویس” با افتخار خدمات تعمیرات لوازم خانگی را به صورت حضوری و در محل مشتریان ارائه می‌دهد،  مشتریان ما می‌توانند به راحتی و بدون نیاز به جابجایی لوازم خانگی خود، از خدمات تعمیراتی با کیفیت ما بهره‌مند شوند. با ارائه خدمات در محل، ما به تضمین راحتی، کارایی و رضایت مشتریان پی می‌بریم.

پیشگیری از خرابی

“راهکارهای پیشگیری از خرابی لوازم خانگی و افزایش عمر مفید آن‌ها”

حفظ و بهینه‌سازی عملکرد لوازم خانگی نه تنها موجب افزایش دوام آن‌ها می‌شود، بلکه هزینه‌های تعمیراتی ناشی از خرابی‌های ناگهانی را هم به حداقل می‌رساند. رعایت مراقبت و نگهداری بهتر می‌تواند به شدت به طول عمر و کارایی لوازم خانگی کمک کند.

مطالعه مقالات بیشتر

آموزش استفاده از لباسشویی درب از بالا ویرپول
Uncategorized
تعمیر خشک کن ویرپول در تهران
Uncategorized
تعمیر یخچال التو
لوازم خانگی التو | Eletto
تعمیر یخچال اسنوا
تعمیر لوازم خانگی اسنوا | snowa
شارژگاز رایگان یخچال فریزر
تعمیرات لوازم خانگی
تعمیر فریزر التو
تعمیرات لوازم خانگی